Rotterdam

Kantoor Rotterdam

Driemanssteeg 45

3084 CA  Rotterdam


+31 (0)10 - 316 07 00

info@zuidgeest.nl

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag

08:30 – 17:00

 

Zaterdag & zondag

Gesloten

Team Zuidgeest Rotterdam

 
Industriële Reiniging

Raymond Pangkey: rpangkey@zuidgeest.nl

Richensly de Jongh: rdjongh@zuidgeest.nl

Robert Philipsen: rphilipsen@zuidgeest.nl

Leonie van der Loos: lvdloos@zuidgeest.nl

 

Fire & Safety

Paul Zonneveld: pzonneveld@zuidgeest.nl

Nathalie den Uijl: nduijl@zuidgeest.nl

 

Mechanisch

Alexander Brandenburger: abrandenburger@zuidgeest.nl

Ritish Hoeblal: rhoeblal@zuidgeest.nl

 

Back Office

Urenadministratie: uren@zuidgeest.nl

Crediteurenadministratie: efactuur@zuidgeest.nl

 

Engineering

Robbert Vollers: rvollers@zuidgeest.nl

Jason Lussenburg: jlussenburg@zuidgeest.nl

Direct solliciteren!

De onderstaande velden met een ! zijn verplicht.

Persoonsgegevens
Adresgegevens
Contactgegevens
CV gegevens

CV upload

Bladeren
Werkervaring, motivatie of omschrijving

24/7 bereikbaar

Bij onze opdrachtgevers wordt vaak dag en nacht gewerkt. Daarom doen wij dat ook. Bereik ons altijd op +31 (0)18 1602 602.